Każde Twoje zamówienie to prowizja dla artysty!

Zespół Artiglo / 20.06.2016

4 powody, dla których warto dołączyć do Artiglo

Jesteś grafikiem, ilustratorem, tworzysz własne designy i zastanawiasz się, czy warto dołączyć do naszej społeczności? Przeczytaj koniecznie poniższy tekst, a nie będziesz miał żadnych złudzeń.

Buduj i wzmacniaj swój wizerunek
Dołączając do Artiglo, promujesz swoją twórczość i stajesz się dobrze rozpoznawalnym artystą. Dodatkowo raz w tygodniu za najciekawsze i najoryginalniejsze projekty, masz szansę zdobyć wyróżnienia, dzięki którym zapewnimy Ci promocję w naszych kanałach social media: Facebook, Instagram, Newsletter. Do tego wyróżnione produkty z Twoimi designami otrzymują 15 procentowy rabat i są specjalnie pozycjonowane na naszej platformie, dzięki czemu trafiają do największej bazy klientów.
Obecność w Artiglo to doskonała forma rozpowszechniania swoich prac zarówno dla rozpoczynających przygodę z grafiką, jak i dla doświadczonych artystów z branży.

Rób to, co kochasz i zarabiaj
Ze sprzedaży każdego produktu przekazujemy twórcy designu 15 procent. Dzięki temu Twoja obecność w Artiglo może stać się dla Ciebie dodatkowym źródłem dochodów, lub pełnoetatowym zajęciem!
Po co chować prace do szuflady, gdy można pokazać je światu i zarabiać na swojej pasji?

Dołącz do społeczności artystów
Dołączając do Artiglo, stajesz się częścią internetowej społeczności artystów. Masz szansę spotkać tu wielu utalentowanych projektantów. Do tego codziennie możesz podziwiać i inspirować się twórczością innych, a oni Twoją!

Otaczaj siebie i bliskich swoimi pracami
Chcesz podarować bliskiej osobie oryginalny prezent, wysokiej jakości? Idealnym rozwiązaniem będą podarunki z Twoimi projektami np. z Artiglo. Możesz zrobić prezent sam sobie i otaczać się produktami codziennego użytku z własnymi projektami. To nie tylko przyjemne, ale też motywujące do dalszych działań i inspirujące dla innych. Dzięki temu sprawisz, że #SztukaJestWszedzie

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, albo pytania odnośnie tego, o czym należy wiedzieć zanim podejmie się decyzję o dołączeniu do Artiglo, daj nam znać w komentarzu poniżej :)

Newsletter Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kupon o wartości 20PLN w prezencie! *

* w każdej chwili możesz się wypisać