Każde Twoje zamówienie to prowizja dla artysty!

naklejki na ścianę
Zespół Artiglo / 06.07.2016

5 naklejek na ścianę, które rozwiną wyobraźnię Twojego dziecka

Dzieci w przeciwieństwie do dorosłych mają w sobie nieograniczone pokłady radości, energii i przede wszystkim – wyobraźni. Dzięki niej uczą radzić sobie z emocjami i w sytuacjach społecznych. Dlatego warto stwarzać im przyjazne warunki do zabawy i inspirować je do dalszego odkrywania świata. Jednak jak to zrobić?

Wprowadź sztukę do pokoju dziecka

Świetnym pomysłem na pobudzanie wyobraźni dziecka jest otaczanie go sztuką od najmłodszych lat. Nie trzeba jednak chodzić z maluchem godzinami po muzeach czy galeriach. Wystarczy, że wniesiesz kawałek sztuki do swojego mieszkania. Jak to zrobić? Idealnym rozwiązaniem będzie wybranie designu zaprojektowanego przez artystów spośród najpiękniejszych naklejek na ścianę, dzięki czemu Twoje dziecko, zaraz po przebudzeniu będzie czuło się jak w magicznym świecie bajek. Sprawdź nasze małe zestawienie i zainspiruj się do stworzenia kreatywnego pokoju dla Twojego dziecka!

Skorupka, autor Paukma

Naklejki na ścianę Artiglo

Zabawna naklejka przedstawiająca jajko na dwóch nogach z tekstem “Czym skorupka za młodu”, odnoszącym się do przysłowia “Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”. Naklejka przypominać będzie nam i dzieciom, że negatywne cechy nabyte w młodości, pozostają z nami do późnych lat. Można uznać, że design ma cechy motywacyjne i edukacyjne.

Niedźwiedź Ninja z Shurikenami, autor Agata Kopff

Naklejki na ścianę Artiglo

Design przedstawia misia w stroju ninja, miotającego shurikenami, bronią pochodzącą z Japonii, służącą do ranienia podczas ucieczki lub niespodziewanej sytuacji. Naklejka na ścianę motywuje do działania i stawiania czoła przeciwnościom. Polecana jest wszystkim dzieciom, szczególnie tym w wieku szkolnym, zmagającym się z trudami codziennej nauki.

Cupcake girl, autor czerwonegrabki

Naklejki na ścianę Artiglo 3

Naklejka przedstawia uroczą dziewczynkę trzymającą muffinkę na kwiatowy tle. Piękna grafika polecana nie tylko małym łasuchom, ale przede wszystkim miłośnikom dobrego designu.

Deadpool Low Poly, autor Shziopl21

Naklejki na ścianę Artiglo 4

Naklejka na ścianę przedstawiająca kultowego bohatera komiksowego i filmowego – Deadpool’a, ścigającego człowieka, który przekazał mu zdolność szybkiej regeneracji, ale też przy okazji go oszpecił. Design jest idealny dla wszystkich fanów Marvela. Sprawdź tutaj inne naklejki na ścianę tego autora z motywami słynnych bohaterów.

My Uni, autor Patrycja Kwiecień

Naklejki na ścianę Artiglo 5

Naklejka na ścianę w oryginalnym kształcie. Przedstawia fragment kosmosu z zawieszonymi gwiazdami, planetami i pojazdami kosmicznymi. Design polecany wszystkim miłośnikom gwiezdnych przestworzy.

Sprawdź tutaj inne naklejki na ścianę i wybierz tę idealną dla siebie i swoich dzieci!

Naklejka zamiast obrazu? Idealna dla dzieci!
Dlaczego warto obcować ze sztuką od najmłodszych lat? Z wielu względów, m.in. dlatego, że rozwija kreatywność, wrażliwość, poczucie estetyki, pobudza pasje i wprowadza klimat do naszych mieszkań. Nie trzeba wybierać drogich obrazów ze znanych galerii, naklejki na ścianę zaprojektowane przez uznanych twórców są atrakcyjną alternatywą, a w pokojach dzieci – w przeciwieństwie do obrazów w ramach – sprawdzają się idealnie. Sztuka żyje, gdy jest podziwiana. Dlatego otwórz się na nią i zaproś ją do swojego mieszkania!

Newsletter Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kupon o wartości 20PLN w prezencie! *

* w każdej chwili możesz się wypisać