Każde Twoje zamówienie to prowizja dla artysty!

Zespół Artiglo / 21.07.2016

#PoznajArtiglo – nowa promocja – wydaj 20 i otrzymaj 10 zł!

W myśli idei, że sztuka powinna być wszędzie, postanowiliśmy ułatwić Wam do niej dostęp organizując specjalną akcję promocyjną #PoznajArtiglo. Jak to działa? Za każde wydane 20 zł w sklepie artiglo.pl, otrzymujesz 10 zł na kartę podarunkową. Spraw prezent bliskiej osobie, lub sam skorzystaj z wyjątkowej okazji!

Jak skorzystać z promocji?

To proste. Kwota na karcie podarunkowej obliczana jest na podstawie wartości złożonego i opłaconego zamówienia z pominięciem kosztów przesyłki. Przykładowo, za zamówienie produktów o wartości 106 zł dostaniesz 50 zł w postaci kodu rabatowego. Akcja trwa do końca wakacji (31 sierpnia), natomiast środki zgromadzone na karcie możesz wykorzystać do końca 2017 roku! Zbieraj kody przez cały czas trwania akcji i łącz je z naszymi innymi promocjami!

Czy mogę zamienić kod na gotówkę?

Niestety nie. Misją akcji jest zachęcenie do otwartości na design, dlatego chcielibyśmy, aby zebrane przez Ciebie środki przyczyniły się do wsparcia sztuki i artystów.

Co gdy chcę zwrócić produkt?

Oczywiście możesz wymienić lub zwrócić towar. W przypadku zwrotu, kod rabatowy zostanie unieważniony, a gdy już został wykorzystany, wartość zwrotu zostanie obniżona o jego równowartość.

Zaprzyjaźnij się ze sztuką

Jeśli tu jesteś, najprawdopodobniej kochasz design tak jak my! Skorzystaj z akcji, wspieraj artystów i otaczaj się sztuką każdego dnia! #POZNAJARTIGLO i poznajmy się bliżej :)

Newsletter Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kupon o wartości 20PLN w prezencie! *

* w każdej chwili możesz się wypisać