Dla artystów

Jednym z filarów naszej działalności jest współpraca z artystami - designerami i fotografami.  

Artiglo może być Twoim dodatkowym źrodłem dochodu, lub - jeśli twoje projekty będą popularne - pełnoetatowym zajęciem. Bez inwestycji i rozwiązywania setek problemów! Zajmij sie tym, co robisz najlepiej i od razu zacznij sprzedawać. My zajmiemy się resztą! Przeczytaj więcej w sekcji Sprzedawaj i dodaj swoje prace! 

Dodaj swój pierwszy projekt na artiglo, klikając poniższy link:

Dodaj projekt

 


Moderacja, wyróżnienia, konkursy - czyli więcej o współpracy z artiglo

 

Moderacja

Celem moderacji nie jest oczywiście ograniczenie wolności artystycznej! Nie chcemy wnikać w Waszą wizję i nie modyfikujemy w żaden sposób Waszych projektów. Designy przed umieszczeniem w serwisie wymagają weryfikacji, dlatego sprawdzane są pod kątem:

 • Dopasowania do produktów dostępnych w artiglo.

 • Możliwości wykonania (wielkość i jakość pliku vs. wymagania druku).

 • Opisu i tagów, które są niezbędne do odnalezienia Waszego projektu zarówno przez klientów jak i wyszukiwarkę Google..

 • Jakości samej pracy graficznej zarówno pod kątem estetycznym, jak i technicznym.

Po umieszczeniu przez Was designów staramy się je niezwłocznie akceptować lub przesyłać uwagi dotyczące tego co należy poprawić, aby praca mogła zostać zaakceptowana.

Staramy się umożliwić nielimitowany dostęp do artiglo, niestety czasem dbając o jakość naszej platformy jesteśmy zmuszeni do odrzucenia niektórych prac również ze względu na niskie walory artystyczne. Do najczęstszych powodów należą:

 • Plagiaty prac dostępnych w innych miejscach lub istniejących już w artiglo.

 • Serie kilkunastu zbliżonych projektów różniących się tylko drobnym elementem.

 • Dodanie zdjęcia lub skany kiepskiej jakości.

 • Prace o niskich walorach artystycznych i prace niedokończone, którymi z naszego doświadczenia Klienci nie są zainteresowani.

Dlaczego moderujemy designy?

 • Chcemy, aby Klienci w artiglo znaleźli tylko dobre lub świetne projekty.

 • Wielokrotnie zdarzało się, że Klienci zamawiali produkt, który nie mógł być wykonany w odpowiedniej jakości ze względu na zbyt niską jakość pliku.

 • Wiele świetnych designów traciło szansę na większą ilość zakupów przez kiepskie dopasowanie do produktów i brak opisów.

 

Wyróżnienia i designy tygodnia

Zostawiając drogę do artiglo otwartą dla artystów na różnym etapie rozwoju swoich umiejętności, chcemy dodatkowo uhonorować tych z Was, którzy publikują w serwisie najlepsze projekty. Wyróżnienia i tytuły były dostępne od dłuższego czasu jednak nadszedł moment na ich uporządkowanie i lepsze wyjaśnienie ich działania.

Design tygodnia i odznaczenie niebieską gwiazdką

Począwszy od 7 czerwca 2016 roku w każdy wtorek zespół artiglo będzie przyznawał tytuł designu tygodnia dla wybranej pracy spośród tych dostępnych w serwisie oraz wyróżnienia (niebieska gwiazdka) dla projektów odznaczających się pomysłem i jakością wykonania na tle pozostałych designów.

Dlaczego warto starać się o wyróżnienie?

Korzyścią z uzyskanych wyróżnień i tytułu designu tygodnia jest lepsza widoczność pracy wśród klientów artiglo. Prace te pokazywane są wyżej na każdej podstronie oraz publikowane w naszych kanałach komunikacji (facebook, instagram, newsletter).

Design tygodnia jest dodatkowo promowany poprzez 15 procentową zniżkę na wszystkie produkty, na których jest umieszczony.

Wierzymy, że już wkrótce poza potencjalnymi korzyściami finansowymi tytuł ten będzie również cennym wpisem wśród Waszych artystycznych dokonań oraz elementem przyciągającym do artiglo najlepszych polskich i światowych grafików oraz ilustratorów.

 

Konkursy

Dodatkowo, kilka razy w roku organizujemy konkursy dla artystów, w których poza standardową prowizją można wygrać atrakcyjne nagrody oraz zdobyć spory rozgłos. Kierowane są one zarówno do nowych artystów, jak i tych projektantów, którzy są już z nami od dłuższego czasu. Kolejna edycja już wkrótce!

 

PS Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach (lub prywatnie na chacie i/lub mailu kontakt@artiglo.pl) jak oceniacie zmiany, jakie widzicie problemy, czego Wam brakuje w artiglo. Wszystkie pomysły rozważymy, a najlepsze nagrodzimy i wprowadzimy w życie.

 

Darmowa dostawa

Darmowa
dostawa

Oferujemy dostawę kurierem w 24h gratis dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 150 zł.

Wysoka jakość

Wysoka
jakość

Naszym priorytetem jest wysoka jakość designów, produktów, dostawy oraz obsługi klienta. Oferujemy 30 dni na zwrot bez podawania przyczyny.

Szybka realizacja

Szybka
realizacja

Zamówienia realizujemy maksymalnie w przeciągu 3 dni roboczych, a większość wysyłamy następnego dnia roboczego po otrzymaniu wpłaty.

Wyjątkowe designy

Wyjątkowe
designy

Wybieraj spośród tysięcy projektów dostępnych w serwisie. Każde Twoje zamówienie to prowizja dla artysty.

Newsletter Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kupon o wartości 20PLN w prezencie! *

* w każdej chwili możesz się wypisać