O nas

Artiglo to wyjątkowe miejsce, dzięki któremu sztuka staje się częścią codziennego życia. Wierzymy w dobrą, polską sztukę i lubimy się nią otaczać, dlatego stworzyliśmy ten niepowtarzalny serwis. Dzięki Artiglo możesz kupować przedmioty codziennego użytku ozdobione grafikami najzdolniejszych polskich artystów. Prace naszych twórców wyróżniają się nietuzinkową estetyką, a za każdy sprzedany produkt z ich projektem otrzymują oni wynagrodzenie.

Naszym celem jest brak ograniczeń w realizacji jakichkolwiek zamówień, bo sztuka to wyjście poza schematy. Właśnie dlatego dzień po dniu tworzymy największą bazę produktów i najlepszych projektów graficznych, byś mógł wybrać coś, co wyprodukujemy tylko dla ciebie. Naszą ideą jest to, by za pomocą drobnych przedmiotów każdy mógł wyrażać swój indywidualizm – bez ograniczeń.

Możesz również stać się częścią naszej społeczności artystów. Jeśli rysujesz, malujesz lub projektujesz, chcesz pokazać swoje prace szerszej publiczności i zarabiać na tym, co kochasz robić – koniecznie dołącz do nas!

Nie moglibyśmy dzielić się z wami sztuką, gdyby nie wiedza i doświadczenie agencji KERRIS.

KERRIS group jako agencja komunikacji marketingowej i nowych technologii zapewnia intuicyjne korzystanie z serwisu. Dba o to, aby pobyt w Artiglo był czystym obcowaniem ze sztuką i dostarczał jedynie pozytywnych wrażeń. KERRIS w ramach projektu Artiglo odpowiada za obsługę graficzną, programistyczną oraz marketingową.

Darmowa dostawa

Darmowa
dostawa

Oferujemy dostawę kurierem w 24h gratis dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 150 zł.

Wysoka jakość

Wysoka
jakość

Naszym priorytetem jest wysoka jakość designów, produktów, dostawy oraz obsługi klienta. Oferujemy 30 dni na zwrot bez podawania przyczyny.

Szybka realizacja

Szybka
realizacja

Zamówienia realizujemy maksymalnie w przeciągu 3 dni roboczych, a większość wysyłamy następnego dnia roboczego po otrzymaniu wpłaty.

Wyjątkowe designy

Wyjątkowe
designy

Wybieraj spośród tysięcy projektów dostępnych w serwisie. Każde Twoje zamówienie to prowizja dla artysty.

Newsletter Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kupon o wartości 20PLN w prezencie! *

* w każdej chwili możesz się wypisać