Dlaczego Artiglo to wyjątkowe miejsce?

Artiglo to platforma sklepowa współtworzona przez artystów w myśl zasady #SztukaJestWszędzie.
To dzięki grafikom i ilustratorom znajdziesz u nas tysiące wysokiej jakości ubrań, wydruków oraz gadżetów. Każdy nasz produkt to kawałek sztuki tworzony na zamówienie Klienta i prowizja dla autora projektu.

Szeroki wybór produktów

Umieszczając swoje projekty w artiglo masz możliwość sprzedaży kilkudziesięciu produktów podzielonych na kategorie Ubrania, Wystrój Wnętrz, Kuchnia oraz Gadżety.
To, na ilu z nich będziemy mogli zamieścić Twoją grafikę, zależeć będzie tylko od wgranych przez Ciebie plików.

JPG
TIFF
PDF

Ułatwiamy przygotowanie plików

Każdy Twój projekt z łatwością będzie można przenieść na wybrane przez Ciebie produkty. W zależności od produktu prosimy o przygotowanie pliku w trzech formatach: JPG, TIFF, PDF.
W kolejnych krokach znajdziesz szczegółową specyfikację.

15%

Co możemy Ci zaproponować?

Od każdego przedmiotu sprzedanego z Twoim designem otrzymasz prowizję. Im więcej produktów z Twoimi projektami wybiorą klienci Artiglo, tym więcej zarobisz. Obecnie oferujemy aż 15% od każdego sprzedanego produktu! Dodatkowe najlepsze prace dostępne w serwisie otrzymują wyróżnienia i tytułu designu tygodnia zyskując dodatkową promocję i prestiż.

Dołącz do nas

Artiglo może być Twoim dodatkowym źródłem dochodu, lub - jeśli twoje projekty będą popularne - pełnoetatowym zajęciem. Bez inwestycji i rozwiązywania setek problemów produkcyjnych czy logistycznych! Zajmij się tym, co robisz najlepiej i od razu zacznij sprzedawać.
My zajmiemy się resztą!

Darmowa dostawa

Darmowa
dostawa

Oferujemy dostawę kurierem w 24h gratis dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 150 zł.

Wysoka jakość

Wysoka
jakość

Naszym priorytetem jest wysoka jakość designów, produktów, dostawy oraz obsługi klienta. Oferujemy 30 dni na zwrot bez podawania przyczyny.

Szybka realizacja

Szybka
realizacja

Zamówienia realizujemy maksymalnie w przeciągu 3 dni roboczych, a większość wysyłamy następnego dnia roboczego po otrzymaniu wpłaty.

Wyjątkowe designy

Wyjątkowe
designy

Wybieraj spośród tysięcy projektów dostępnych w serwisie. Każde Twoje zamówienie to prowizja dla artysty.

Newsletter Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kupon o wartości 20PLN w prezencie! *

* w każdej chwili możesz się wypisać